Ми знаходимося тутПолтава, вул. Чорновола, 2-Б
По всім питанням+38 (067) 532-27-58

У всьому світі популярна класична мезотерапія – мікроін’єкції з омолоджуючих препаратів. І хоча проходить вона цілком комфортно, все ж не кожен пацієнт може легко переносити уколи, особливо якщо мова йде про шкіру обличчя. GREEN ETUDE представляє вам новинку – безін’єкційну або неінвазивну терапію, ідеальну для в’янучої шкіри, для боротьби з сухістю, акне, зі зморшками і гіперпігментацією.

Процедура безголкової мезотерапії триває 20-30 хв. Коктейль активних препаратів (гіалуронова кислота, Х-ADN гель, DMAE, вітамін-С та ін.) Наноситься на шкіру, потім вона обробляється спеціальним апаратом, що випромінює пульсуючі магнітні хвилі. Тільки на час процедури проникність клітинної мембрани збільшується майже в 400 разів.

Корисні речовини без перешкод проникають в шкіру на глибину 1-2 мм, де затримуються, і це дозволяє ще довго їх використовувати і розподіляти в інші шари шкіри. Це і є ефективна мезотерапія без уколів!

Косметологи GREEN ETUDE для найкращого результату рекомендують курс 4-6 процедур – це дасть довгостроковий ефект ліфтингу, уповільнить старіння і продовжить молодість вашої шкіри. Окрім курсу лікування, так само є методи разового відвідування процедури безголкової мезотерапії: такі як ліфтинг і зняття набряків, – це ідеальне рішення перед важливим заходом. В результаті безболісної, комфортної та швидкої процедури ви отримуєте видимий результат після першого відвідування!

Ваше обличчя зволожується, освітлюється і починає сяяти. Відбувається помітний ліфтинг, поліпшується текстура і якість шкіри. Приходьте в GREEN ETUDE і наші лікарі-косметологи подбають про вашу красу, здоров’я і молодість.