Ми знаходимося тутПолтава, вул. Чорновола, 2-Б
По всім питанням+38 (067) 532-27-58

Ін`єкційна ферменто-терапія – чи ензимотерапія PB Serum medical: Hight, Medium, LOW. Революційна методика омолодження шкіри обличчя і тіла шляхом введення ензимів.

Процедура PB Serum medical дає миттєвий результат, не викликає побічних ефектів і усуває естетичні дефекти. Ферменти (ензими) знаходяться в кожному організмі. Це речовини білкової природи, необхідні для прискорення реакцій розщеплення і відновлення процесів в організмі. Процедура стимулює клітинне дихання, запускає механізм вироблення молодого колагену і еластину.

LOW – забезпечує ліфтинг, усуває в`ялість, відновлює колагенові структури. Потужний дренажний ефект, сприяє зменшенню набряклості, викликаної фіброзом. Реконструює позаклітинний матрикс, значно покращує якість тканин і їх зовнішній вигляд.

MEDIUM – альтернатива ліпосакції, застосовується в зонах з переважанням жирових відкладень, включаючи складні зони. Надає антифіброзну дію. Покращує контури тіла зовнішній вигляд шкіри.

НIGHT – призначений спеціально для лікування фіброзу: пост-травматичних і пост-хірургічних фіброзів; атрофічних, гіпертрофічних і келоїдних рубців; грубих і невротичних рубців, рубців після пересадки шкіри; рубців постакне, фіброзів після ліпосакції і хірургічних втручань; при фіброзному целюліті і ін.

Процедури PB Serum medical – роблять кваліфіковані, досвідчені лікарі косметологи. Курс процедур складається індивідуально. Ферментотерапія PB Serum medical в Green Etude – це високі стандарти якості, безпеки і ефективність, вже після першої процедури.