Ми знаходимося тутПолтава, вул. Чорновола, 2-Б
По всім питанням+38 (067) 532-27-58

Чоловіки і жінки страждають від випадіння волосся і стоншування волосини. Причини можуть бути різні: гормональні порушення, нестача вітамінів і мікроелементів, зниження кровообігу в волосяних фолікулах і т.д.

Рекомендуємо Вам послугу мезотерапії для волосся, яка в 90-92% дає позитивний результат і ефективно бореться з причинами випадіння волосся. Мікроін’єкціі спеціальних коктейлів покращують кровообіг і постачають волосяні фолікули необхідними вітамінами і мікроелементами, що призводить до стимуляції росту і припинення їх випадання. Загоєння мікроранок, залишених від проколу голкою, додатково стимулюють процес вироблення колагену і еластину в шкірному покриві, а також позитивно позначається на зміцненні фолікул.

Процедура мезотерапії шкіри голови практично безболісна, проводиться без анестезії і не вимагає додаткового часу на відновлення. Мезотерапія вирішує широкий спектр лікувальних завдань і починаючи з 5-го сеансу має відмінні результати по закінченні курсу.

Переваги лікування шкіри голови мезопрепаратами:

  • Зміна волосяних фолікул
  • Поліпшення структури волосся
  • Видалення лупи і нормалізація сальних залоз
  • Стимуляція активного росту нового волосся

Ефект від застосування очевидний. При порівнянні стану волосся до і після курсу процедур волосся густіші, щільні, блискучі, вимагають меншого догляду, простіше піддаються укладанню, стають слухняними і в цілому набуває здорового і красивого вигляду.