Ми знаходимося тутПолтава, вул. Чорновола, 2-Б
По всім питанням+38 (067) 532-27-58

Подаруйте собі справжню ейфорію і приголомшливий результат! Представляємо Вам процедуру для тіла «Віскі Обгортання» від STYX.

Назва пояснюється не п’янким напоєм, а тим, що приносить захоплено-ейфоричний стан і комфортне, приємне відчуття клієнтів під час і після процедури. Зміна тепла і прохолоди, периферичні хвилі, прилив сил, енергії і що важливо – ефект і позитивні психологічні установки під впливом ефірних олій і рослинних біостимуляторів, які активують обмінні процеси і роботу нервової системи, усуваючи наслідки стресів, втоми і гормональних кризів.

«Віскі Обгортання» (вологе обгортання) є засобом комплексної боротьби з надмірною вагою і целюлітною деформацією контурів тіла.

Дія обгортання віскі-лосьйонами базується на трьох головних принципах лікування: «розчиненні, видаленні, зміцненні». Обгортання хвилеподібно змінює місцеву температуру тканин (до 15%), провокуючи організм на відновлення термо-балансу, за допомогою посилення «спалювання» жиру, поліпшенням кровотоку і прискоренням обміну речовин. Бандажі просочені лосьйоном вбирають токсичні речовини, від яких організм активно звільняється під час процедури. В результаті покращується структура шкіри – вона стає рівною, гладкою і підтягнутою.

Завершує процедуру нанесення «корсета» з активного крему або гелю (тривалість якого від 4 до 12 годин), який крім пролонгації ефекту процедури має додаткову терапевтичну властивість (лифтингову, протинабрякову, антикуперозну, тонізуючу і т.д.).

«Віскі Обгортання» – це активізація обмінних процесів, потужна детоксикація, відмінний лімфодренаж, зміцнення стінок судин, поліпшення м’язового тонусу, підвищення гнучкості тіла. Стимулює енергетичний потенціал клітин, роботу ендокринного апарату і статевих залоз, активує процеси омолодження, посилюючи вироблення колагену і синтез АТФ і це далеко не повний список…

Одноразові процедури застосовуються для підтримуючої терапії та при набряках, проблемній шкірі, тяжкості в тілі, гіподинамії, втоми, різкому наборі ваги, некерованому апетиті і депресивних станах.

Повернути привабливий зовнішній вигляд і стрункість допоможе процедура «Віскі Обгортання». Ми дбаємо про вашу молодіть, красу і здоров’я.